Distributörer

Var kan jag köpa Optodrive LED-moduler?

Optoga AB designar och utvecklar Optodrive LED-modulsystem i Sverige.

För offerter och inköp av Optodrive LED-moduler, klicka på landets namn till höger för att hitta din lokala återförsäljare.

För övriga länder kan du skicka e-post till info@optoga.com för service.

OPTOGA AB

Köpingsvägen 4
732 31 Arboga

Tel: +46 (0)589 490 950

Contact: Henrik Widén
E-mail: henrik.widen@optoga.com

JVS Sales & Technical Consultants GmbH

Wiesenstrasse 104, D-53639 Königswinter, Germany

Tel: +49 (0)2244 91813-0
Fax: +49 (0)2244 91813-99

Web: www.jvs.de

Contact: Thomas Dahl
E-mail: thomas.dahl@jvs.de

Contact: Maren Erdmann
E-mail: maren.erdmann@jvs.de

Contact: Helga Briem
E-mail: helga.briem@jvs.de

Holders Components UK

Web: www.holderscomponents.com

Block 9, Units 1-4
Tweedbank Industrial Estate
Galashiels
TD1 3RS, United Kingdom

T: +44 (0)1896 759098
F: +44(0)1896 758782
Twitter: @HoldersGroup

SH

SH Lighting Ltd 

Web: www.shlighting.co.uk

Contact: John Slater
Phone: +44 1773 522390
Mobile: +44 7825 827637

ProyectaID Lighting SL

Tel.: +34 976 90 50 50
Web: www.proyectaid.com

Calle San Lázaro, 20
50014 Zaragoza
SPAIN

Contact: Sergio Andrés
sergio@proyectaid.com

Contact: Fernando Hernández
fernando@proyectaid.com

DALCNET

Via Meucci, 35
36040 Brendola VI
ITALY

Contact: Marco Zambon
E-mail: marco.zambon@dalcnet.com
Tel: +39 04441836680
Mobile: +39 3473493900

Ağustos Teknoloji Ltd. Şti.

Barbaros Mah. Denizmen Sok. 21/2
34668, Üsküdar/İstanbul

Tel: 0850 885 19 96
E-mail: agustos@agustos.com

Contact person: Emre Güneş
emre@agustos.com

Ledlink

LedLink Israel LTD

Hayezira 19 st.
IL-76380 REHOVOT
ISRAEL

Web: www.ledlink.co.il

Contact: Guy Ahronson
E-mail: guy@ledlink.co.il

ved group logo

Saga Enviro Pvt Ltd.

(Ved Group)
2-2-120, MG Road,
Opp: Punjab National Bank,
Hyderabad – 500003, INDIA.

Contact: Mr. Sagar Ved

Phone :+91 40 27713368
Mobile: +91 9848855571

Contact Email : lightingcomponents@vedgroup.net

www.vedgroup.net

Optoga

OPTOGA CHINA

26F, Rm 2616
Oriental Plaza, 1072 Jianshe Rd
Luohu District, Shenzhen 518001
P.R.China

Web: www.optoga.cn

Contact: Yin Zhan
E-mail: yin.zhan@optoga.com

AMC

Factory: 1/40 Hi Tech Drive Toormina NSW 2452
Mail: PO Box 196 Toormina NSW 2452

Fax: +61 2 6658 5240
Web: www.amcomponents.com.au

Contact: Barry Tighe
Telephone: +61 2 66585234
Email: barry@amcomponents.com.au

Luxendi

Nederweg 10
B-8870 Izegem
Belgium

Tel: +32 51 31 94 77